Egypt 11.-18.11.2017

 

Stejně jako loni v listopadu chceme i letos vyrazit před zimou ještě trochu prohřát kosti a zapotápět do Egypta. Loni jsme poprvé vyrazili do Marsa Alam a moc se nám tam líbilo, akorát toho dugonga jsme nějak nepotkali a tak to letos zkusíme ještě jednou.

Bydlet chceme zase v Blue Reef Resortu, který nám minule plně vyhovoval a hlavně potápěčské centrum 3will je hned naproti. Zájezd budeme opět kupovat normálně přes cestovku a cena za all inclusive včetně letenky by se měla opět měla pohybovat okolo 12 tisíc. Balíček 10 ponorů ze břehu stojí na bázi stále 200,- EUR, asi opět uděláme i nějaký ten ponor z lodi a určitě se vydáme na lokalitu Abu Dabab, kde jsme loni potkali několik velkých karet a letos budeme doufat i v toho dugonga. Je tedy potřeba počítat i s nějakými příplatky za ponory, kompletní ceník báze najdete zde: http://www.3will.org/cz/marsa-alam-cenik/

Pokud chcete kouknou na fotky z vody z loňska, tak jsou zde: https://blackjn.cz/egypt-2016-0

A tady je ještě článek s několika nadvodníma fotkama: https://www.blackjn.cz/egypt-2016

Předpokládám, že zájezd budeme kupovat někdy na přelomu září a října, později už by mohl být problém s letenkami. Pokud tedy zvažujete, že byste se k nám přidali, tak se ozvěte co nejdříve, abysme vás zařadili do naší jednotky :-)))